budowa deweloper

Każdy z nas prędzej czy później marzy o własnych czterech kątach. Badania rynku jasno pokazują, że najbardziej pożądane są nieruchomości, które nie miały jeszcze żadnego właściciela, czyli z rynku pierwotnego.

Ta tendencja dotyczy zarówno mieszkań, jak i domów jednorodzinnych. Wyraźnie więc wolimy dostosować projekt własnego, wymarzonego i wyczekanego lokum do swoich potrzeb i oczekiwań, oczywiście na tyle, na ile będzie to możliwe. Chcemy być też jego pierwszym właścicielem bez świadomości, że ktoś w nim wcześniej mieszkał, a przy okazji ponosić wyłącznie koszty kupna i urządzania danego miejsca, a nie jeszcze drogiego i czasochłonnego remontu generalnego. Czy nieruchomości z rynku pierwotnego naprawdę są tak dobrym rozwiązaniem? Czy lepsza będzie budowa domu czy też mieszkanie, które oferuje nam niejeden deweloper? Dlaczego w Krakowie największą popularnością i zaufaniem klientów cieszy się Armada Finanse?

Nieruchomości z rynku pierwotnego – wady i zalety

Jeśli marzymy o własnych czterech kątach, jednak nie chcemy iść na kompromisy i kupować domu czy mieszkania „po kimś”, możemy zdecydować się na dom, który wybudował deweloper czy osoba prywatna – najczęściej jest dostępny w stanie surowym. Czasem można trafić na świetne okazje, należy się jednak liczyć z tym, że ktoś dostosował jego lokalizację i projekt pod własne potrzeby, do których my będziemy musieli się po prostu dostosować.

W grę wchodzi również samodzielna budowa domu, która być może będzie nieco bardziej kosztowna, jednak na wszystko możemy mieć wpływ – od działki i jej lokalizacji, przez projekt domu (wielkość, ilość i rozkład pomieszczeń), aż po wybór konkretnych materiałów, którymi będzie wybudowany i wykończony. Z pewnością takie rozwiązanie jest bardziej czasochłonne i wymaga podejmowania wielu decyzji, daje jednak dużo więcej satysfakcji i możliwości personalizacji projektu. Budowa domu jest więc bardzo dobrym rozwiązaniem.

Trzecią opcją jest zdecydowanie się na mieszkanie z rynku pierwotnego, które ktoś kupił jako inwestycję – nigdy nie chciał w nim mieszkać, wypełnił wszystkie warunki, jakie stawiał deweloper i teraz chce je odsprzedać z zyskiem. Należy jednak uważać na takie oferty, ponieważ często mają bardzo zawyżoną cenę. Można też kupić mieszkanie, które deweloper dopiero co wybudował lub też jest na etapie planowania inwestycji.

Mieszkanie z rynku pierwotnego – deweloper Armada Finanse

Najchętniej wybieranym rozwiązaniem, jeśli mowa o nieruchomościach z rynku pierwotnego, bez wątpienia jest mieszkanie, które oferuje nam deweloper. Świetnie widać to po firmie Armada Finanse, która w Krakowie jest bardzo ceniona przez konkurencję, firmy lokalne oraz przede wszystkim przez zadowolonych klientów, którzy okazali jej ogromne zaufanie powierzając swoje pieniądze i nie żałują. Każde mieszkanie, które udostępnia ten deweloper, bardzo szybko znajduje chętnych, czyniąc go tym samym najbardziej popularnym na rynku. Jeśli więc szukasz dla siebie lokum, warto sprawdzić ofertę Armada Finanse.