Chcesz w wyjątkowy sposób wykończyć ściany lub podłogi w kuchni albo łazience? W takim razie zainwestuj w wysokiej klasy płytki ceramiczne! Najlepiej od cenionego producenta. Jednymi z najbardziej cenionych na rynku rozwiązań, które stały się popularne na całym świecie, są płytki Mutina Piano – to kolekcja niezwykła, która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Sprawdź, czym się wyróżnia!

Płytki ceramiczne Mutina – światowa jakość

Zanim jednak opowiemy więcej o płytkach Mutina Piano, warto bliżej zaprezentować włoskiego producenta, który od lat dostarcza swoim klientom jedne z najlepszych płytek ściennych i podłogowych na świecie. Mutina to marka sprawdzona, w skład której wchodzą cenieni projektanci i która do tworzenia swoich rozwiązań wykorzystuje najlepsze materiały oraz zaawansowane procesy technologiczne.

Efekt? Płytki podłogowe i ścienne Mutina są nie tylko piękne, ale również ponadprzeciętnie odporne na urazy mechaniczne, działanie wilgoci, a także zmienne temperatury. Co więcej, dzięki ogromnej różnorodności wzorów i kolorów znajdują zastosowanie nie tylko w łazienkach czy kuchniach, ale również salonach, sypialniach i biurach. Jeżeli więc szukasz najlepszego sposobu na wykończenie ścian lub podłóg w dowolnym wnętrz, postaw na markę Mutina!

Czym wyróżniają się płytki Mutina Piano?

Jedną z najbardziej wyjątkowych kolekcji producenta stanowią płytki Mutina Piano. Są dziełem dwóch cenionych na całym świecie projektantów – Ronana i Erwana Bouroullec, którzy postanowili zerwać z jakimikolwiek schematami, wykorzystując nie klasyczne, pasujące do siebie, ale losowe formy. Efekt? Doskonały efekt wizualny, a także możliwość dowolnego łączenia płytek ceramicznych, co daje wiele opcji osobom pragnącym zaaranżować swoją życiową przestrzeń w oryginalny sposób.

Estetyka to jednak nie wszystko. Płytki Mutina Piano są także ponadprzeciętnie odporne na różnego rodzaju urazy mechaniczne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się zarówno jako płytki podłogowe, jak i ścienne. Możesz mieć pewność, że nawet pomimo ich intensywnego użytkowania na przestrzeni wielu lat nie ulegną uszkodzeniu i będą cieszyć oczy Twoje oraz pozostałych domowników.

Warto zaznaczyć, że płytki Mutina Piano dostępne są w różnych kolorach – Gris, Rose, Vert, Bleu oraz Blanc, a także dwóch formatach. Dzięki temu dopasujesz je do własnych preferencji i potrzeb, wykańczając podłogi lub ściany w wyjątkowy sposób.

Płytki ceramiczne Mutina – gdzie je zakupić?

Jeżeli chcesz mieć pewność, że stawiasz na oryginalne płytki Mutina Piano, kupuj je wyłącznie w sprawdzonych i specjalistycznych salonach z wyposażeniem wnętrz. Zapewnią Ci one nie tylko najwyższą jakość płytek ceramicznych, ale również ogromny wybór. W końcu Piano to niejedyna opcja – w ofercie włoskiego producenta znajdziesz także rozwiązania o innych kolorach i wzorach, które spełnią Twoje oczekiwania. Życzymy udanych zakupów i pięknego efektu końcowego!