Poszukujesz pojazdów do zbierania odpadów komunalnych? Nasza Firma posiada szeroki wybór śmieciarek, które Ci to umożliwią.

Firma Dennis Eagle na rynku znajduje się już ponad 100 lat, powstała bowiem w 1907 roku. Jest jednostką zależną Terberg Matec – największego w Europie producenta wózków do zbioru śmieci, który na świecie zajmuje drugie miejsce w swojej dziedzinie. Tworzy ona innowacyjne pojazdy do zbiórki odpadów komunalnych, które dostosowuje do potrzeb swoich klientów.

Urządzenia do odbioru śmieci

Każda maszyna, aby prawidłowo funkcjonować, musi mieć odpowiednie części i mechanizmy, które jej to umożliwią. Śmieciarki to urządzenia posiadające podwozia samochodów ciężarowych, pomagające w zbiórce i wywozie śmieci. Aby z łatwością podnosiły pojemniki potrzebują specjalnych części. Siłowniki i zawory do Dennis Eagle muszą być zatem świetnej jakości. Zawory w tego typu maszynach komunalnych pomagają w sterowaniu zamykaniem pojemników w urządzeniu zasypowym. Zawory do Dennis Eagle muszą być zatem pneumatyczne. Śmieciarki muszą też posiadać różnego rodzaju siłowniki, które zapewnią im odpowiednie działanie. Wyróżniamy siłowniki do wrzutu, odwłoka i ścian wypychowych oraz do zabudowy, a także szuflady zgniatającej. Ponadto w maszynach produkowanych przez nas znajdują się siłowniki docisku pojemników czy też płyty pracującej i nośnej z czujnikami. Aby odpowiednio działały potrzebują filtrów, uszczelek odwłoka czy rolek płyty lub kostek mocujących. Potrzebujemy również zębatki obrotu, korbowodu i ślizgu płyty nośnej.

Operując maszynami komunalnymi musimy pamiętać, że wszystko ma ze sobą spójnie i dobrze działać, dlatego przywiązujemy uwagę do wszystkich ich części, które nam to zapewnią, aby były jak najwyższej jakości, co pozwoli nam na długą eksploatację wózków. Wszelkiego rodzaju zawory do Dennis Eagle i siłowniki muszą sprawnie ze sobą działać i pozwalać na bezproblemową pracę. Dbamy o zadowolenie naszych klientów i chcemy im doradzić jak najlepiej.

https://www.terbergmatec.pl/globalassets/trrg/distributor-support/technical-library/manuals-polish/om1r-sm-pl01r-book_20150911.pdf